Компенсація від Shopify для українського бізнесу

Бізнес-план для дропшипінгу: 9 кроків для відкриття магазину


Бізнес-план для дропшипінгу: 9 кроків для відкриття магазину


Як і в будь-якому іншому бізнесі, у сфері дропшипінгу є свої нюанси, які слід вивчити перед тим, як починати працювати. Це не так легко, як здається на перший погляд, але зробивши перші кроки ви відкриєте для себе дивовижний світ підприємництва та його великі можливості.

Наприклад, ви можете продавати товари клієнтам, навіть якщо у вас немає запасів. А ще вам не потрібно робити передплату за продукцію. Якщо ви серйозно налаштовані на успіх вашого підприємства, то легко зможете створити стійке джерело доходу в довгостроковій перспективі.

Якщо ви плануєте зайнятися дропшипінгом, то уважно розгляньте викладені в цьому бізнес-плані ділові та фінансові кроки. Деякі з них є обов'язковими, інші просто хороші ідеї та підказки на початковому етапі. Але якщо ви знатимете всі деталі заздалегідь, то в майбутньому це заощадить вам час і позбавить зайвого головного болю.

Зміст
2. 2. 1. Google Trends
2. 2. 3.

Як працює бізнес-модель дропшипінгу?

Дропшипінг – це метод виконання замовлень, який дозволяє власникам магазинів продавати товари безпосередньо споживачам, при цьому не маючи на складі запасів. Коли клієнт купує товар у дропшип-магазині, сторонній постачальник доставляє замовлення безпосередньо покупцю. Клієнт оплачує встановлену вами роздрібну ціну, ви у свою чергу сплачуєте оптову ціну постачальнику, а все інше ваш прибуток. Таким чином, вам не потрібно виконувати замовлення та вкладати гроші у наявність запасу товарів або оплачувати оренду складу.

Модель дропшипінг-бізнесу

Є два поширені способи пошуку постачальника для вашого дропшип-магазину:

 • Через базу даних постачальників, наприклад, Dropship Direct, Alibaba або AliExpress.
 • Використання інтегрованого каталогу постачальників, наприклад DSers.

Через DSers відбувається простий і швидкий процес дропшипінгу для магазинів Shopify. Ви можете отримати мільйони товарів з торгового майданчика DSers через AliExpress та імпортувати їх безпосередньо до вашого магазину одним кліком.

Коли клієнт робить покупку у вашому магазині, DSers виконує замовлення автоматично. Все, що вам потрібно зробити, це перевірити правильність деталей замовлення та натиснути кнопку "Замовити". Потім товар відправляється від постачальника дропшипінгу AliExpress покупцю незалежно від того, де він знаходиться.

У бізнес-моделі дропшипінгу ви відповідаєте за створення власного бренду та веб-сайту, а також за вибір ніші та маркетинг товарів, які ви плануєте продавати. Ваш бізнес також несе відповідальність за витрати на доставку та встановлення цін, які в майбутньому забезпечать вам добрий відсоток прибутку.

9 кроків для створення прибуткового дропшипінг-бізнесу

Підходьте відповідально до початку дропшипінг-бізнесу

Як і будь-який інший бізнес, дропшипінг вимагає значних зусиль від вас на старті, а плідний результат ви побачите лише у довгостроковій перспективі. Якщо ви сподіваєтеся отримати шестизначний дохід за шість тижнів роботи по пару годин раз на три дні, то на вас чекає глибоке розчарування. Якщо ви підходитимете до свого бізнесу без завищених очікувань щодо інвестицій та потенційного прибутку, то у вас буде набагато менше шансів впасти в смуток і кинути справу.

Починаючи бізнес з дропшиппінгу, вам доведеться вкласти значні кошти, використовуючи одну з двох основних валют: час або гроші. Тому треба бути готовим до цього.

Інвестування часу у ваш дропшипінг-бізнес

Бутстрепінг відмінний підхід, особливо для підприємців-початківців дропшипінгу. Бутстрепінг краще, ніж інвестування великої суми грошей з наступних причин:

 • Ви дізнаєтеся, як працює бізнес зсередини та зовні, а це у міру зростання та масштабування вашого бізнесу буде мати вирішальне значення для управління іншими людьми.
 • Ви будете добре знати своїх клієнтів та ринок, що дозволить вам приймати більш виважені рішення.
 • Ви навчитеся не витрачати великі суми на суєтні проекти, які мають мало відношення до вашого успіху.
 • Ви отримаєте корисні навички, які зроблять вас найкращим підприємцем у ніші.

Як правило, більшість людей не в змозі кинути роботу, щоб витратити шість місяців на створення нового інтернет-магазину. Це не зовсім просто, але за умови, що ви встановите відповідні очікування щодо обслуговування клієнтів та часу виконання замовлень для ваших клієнтів, почати займатися дропшиппінгом цілком можливо, навіть якщо ви все ще працюєте з 9 ранку до 5 вечора. Коли ваш магазин почне розкручуватися, а потік прибутку вас влаштовуватиме, то ви зможете перейти на повний робочий день у своєму бізнесі.

Всі підприємства та підприємці різні, але, в середньому, цілком можливо отримувати щомісячний дохід у розмірі $1000 $2000 після 12 місяців, якщо ви працюєте над створенням свого бізнесу приблизно 10-15 годин на тиждень.

Якщо у вас є можливість працювати над своїм бізнесом повний робочий день, то це найкращий варіант, щоб швидко підвищити прибуток магазину та вести успішний дропшипінг. Якщо ви зосередитеся на маркетингу, що особливо корисно в перші дні, надалі це матиме вирішальне значення. Виходячи з нашого досвіду, зазвичай потрібно не менше 12 місяців роботи із зайнятістю повного робочого дня з упором на маркетинг, щоб дропшиппінг-бізнес приносив середній дохід $50 000 на рік.

На перший погляд може здатися, що це занадто багато зусиль для отримання не такої значної віддачі, але слід мати на увазі дві речі:

 • Як тільки ви запустите дропшиппінг-бізнес у роботу, він займатиме набагато менше часу, ніж робота по 40 годин на тиждень. Більшість ваших інвестицій окупається за рахунок ефективної стратегії та розширення бізнесу, яку пропонує модель дропшипінгу.
 • Коли ви будуєте бізнес, ви створюєте не тільки потік доходів, але й актив, який ви зможете продати в майбутньому. Обов'язково враховуйте вартість вкладеного капіталу, а також грошовий потік, що генерується створеним бізнесом, коли розглядаєте свій справжній дохід.

Інвестування грошей у дропшипінг-бізнес

Можна створити та розвивати дропшиппінг-бізнес, вкладаючи в нього купу грошей, але ми не радимо цього робити. Ми спробували обидва підходи для розвитку бізнесу (самостійний бутстрепінг та аутсорсинг) і досягли найбільшого успіху, коли самі виконували більшу частину роботи.

На ранніх стадіях дуже важливо, якщо ви користуєтеся послугами сторонніх помічників, щоб вони були зацікавлені в успіху вашого бізнесу. Не розуміючи, як працює ваш бізнес на кожному рівні, ви опинитеся у владі дорогих програмістів, розробників та маркетологів, які витягнуть з вас багато грошей і не приведуть до успішного результату. Це не означає, що вам потрібно робити все абсолютно самостійно, але ми настійно рекомендуємо розібратися у всьому на початковому етапі вашого підприємства.

Як би там не було, вам все ж таки знадобиться невелика грошова подушка у розмірі 1000 доларів США для запуску та функціонування вашого бізнесу. Ця сума необхідна для дрібних операційних витрат, таких як веб-хостинг та плата постачальникам дропшипінгу, а також для оплати будь-яких реєстраційних зборів, які ми розглянемо трохи згодом у цій статті.

Виберіть нішу, в якій ви вестимете ваш дропшиппінг-бізнес

Другим кроком у створенні дропшипінг-бізнесу є проведення необхідних досліджень ринку. Точно так само, як якщо б ви відкривали роздрібний магазин і вивчали різні місця, конкурентів і тенденції, вам потрібно вивчити нішу, що вас цікавить, і прийняти рішення, наскільки прибутковою вона може бути. Вигадувати ідеї продуктів для продажу не дуже легке заняття.

Для того, щоб надихнути вас на успішну ідею для дропшиппінг-бізнесу, Shopify складає список трендових товарів на основі категорій товарів, що найбільше продаються на платформі. Якщо ви зосередитеся на більш трендових товарах і популярній ніші, то зможете привернути увагу покупців і обзавестися власною репутацією, при цьому не конкуруючи з більшими компаніями, які стали авторитетними на ринку.

Товари в потрібній ніші часто мають більш зацікавлену клієнтську базу, що значно полегшує продаж цільовій аудиторії. Фітнес, мода, косметичні товари, електроніка, аксесуари для телефонів та товари, пов'язані з йогою, можуть стати гарною відправною точкою для початку дропшипінгу без початкового капіталу.

Ось кілька прикладів напрямків для дропшипінг-магазину, який хоче зайняти популярну нішу:

 • Краватки-метелики для любителів собак.
 • Чохли для iPhone для власників iPhone.
 • Кемпінгове спорядження для туристів
 • Тренажери для тих, хто займається фітнесом.

Ви також можете використовувати наступні інструменти для перевірки ваших бізнес-ідей дропшипінгу.

Google Trends

Google Trends допоможе вам визначити динаміку популярності товару, а також сезони, в які він більш затребуваний. Зауважте, що Google Trends не показує обсяг пошуку. Тому, якщо ви вирішите використовувати його, не забудьте співставити дані з інструментом ключових слів, таким як Keywords Everywhere, щоб визначити популярність товару в пошуковій системі.

Google Trends

Keywords Everywhere

Цей інструмент створено для дослідження ключових слів. Keywords Everywhere покаже вам щомісячний обсяг пошуку товару та рівень конкуренції. Ви можете використовувати цю інформацію для оцінки популярності вашої бізнес-ідеї дропшипінгу та для нових ідей у ​​майбутньому.

Сервіс Keywords Everywhere

Вивчіть своїх конкурентів

Після того, як ви визначилися, що саме збираєтеся продавати у своєму магазині, потрібно подивитися, хто ваші конкуренти, а також вивчити їхній принцип роботи. Таке дослідження дасть вам підказки та допоможе побудувати сильніший маркетинговий план для вашого дропшиппінг-бізнесу.

Якщо у вашій ніші багато конкурентів (що дуже добре для дропшипінгу), виберіть приблизно п'ять інших дропшиппінг-компаній, включаючи одну чи дві найбільші, наприклад, такі як Walmart або Amazon. Це допоможе вам краще зосередитися та спланувати свої подальші дії.

Ось найпопулярніші способи вивчення конкурентів:

 • Виконайте пошук у Google. Очевидно, що пошукова система буде відправною точкою. Використовуйте Google, щоб скласти список найбільших п'яти конкурентів. Почніть із ключових слів у простому пошуку, наприклад, "сонячні окуляри". 10 перших результатів покажуть вам, хто ваші головні конкуренти та як вони просувають свою продукцію. Якщо ви хочете зосередитися на певній країні, то можете використовувати додаткові інструменти, такі як Ahrefs або SEMRush, щоб знайти дані ключових слів у конкретному регіоні.
 • Використовуйте інструменти шпигунства за конкурентами, такі як SimilarWeb та Alexa. Такі онлайн інструменти відмінно підходять для відстеження онлайн-активності ваших конкурентів. Вони надають вам список інформації про сайти конкурентів, наприклад, їх профілі в соціальних мережах, основні джерела трафіку, кількість відвідувачів, а також інформацію про те, хто є конкурентами ваших конкурентів.
 • Не забувайте про соціальні мережі. Знайдіть рекламу в Facebook, яка має відношення до вашої ніші, і ознайомтеся з найкращими брендами на ринку. Подивіться, як компанія спілкується зі своїми клієнтами, як оформлена її стрічка, скільки має зацікавленої аудиторії. Ви навіть можете підписатися на обліковий запис і стежити за стрічкою, щоб не пропустити жодної події. Використовуйте цю інформацію, щоб знайти нові способи виділитися та покращити свою маркетингову стратегію у соціальних мережах.
 • Підпишіться на розсилку конкурентів. Бажаєте отримувати оновлення від конкурентів прямо до своєї поштової скриньки? Підпишіться на їхню розсилку електронною поштою. Таким чином, ви зможете зрозуміти, яку маркетингову стратегію вони використовують. Ви також зможете дізнатися, за допомогою яких акцій та пропозицій вони залучають клієнтів.

Дізнайтеся про ваших головних конкурентів все, що тільки можна: їхній веб-сайт, ціни, методи маркетингу, опис товарів, репутацію і т.д. Організуйте ці дані в електронній таблиці, щоб ви могли відштовхуватися від отриманої інформації, коли розроблюватимете свою маркетингову стратегію. Наприклад, якщо ви хочете використовувати маркетинг електронної пошти для просування свого бізнесу, то можна заглянути в свою електронну таблицю, щоб дізнатися, чи роблять це конкуренти, яку тактику вони використовують і т.д. Всі дані у вас будуть в одному місці, а це дуже зручно для того, щоб заощадити час.

Виберіть постачальника дропшипінгу

На цьому етапі ви вже визначили, які товари ви хочете продавати і знаєте, що вони можуть бути прибутковими. Тепер необхідно переконатися, що ви знайшли постачальника дропшипінгу, який надасть вам високоякісні послуги. Платформи електронної комерції, такі як Shopify, пропонують можливість пошуку потенційних постачальників методом plug-and-play шляхом підключення DSers до інтернет-магазину.

DSers – це торговий майданчик, який дозволяє легко знаходити товари для продажу в Інтернеті. Незалежно від категорії електроніка, мода, іграшки або інші модні товари, ви можете знайти товари з хорошим потенціалом прибутку у постачальників дропшипінгу по всьому світу і додати їх до свого магазину одним клацанням миші. Додаток DSers переадресовує замовлення вашому дропшипінг-постачальнику, тому вам не потрібно турбуватися про доставку, упаковку або наявність товару.

DSers використовує AliExpress, щоб допомогти вам знайти і додати товари до вашого магазину. Якщо ви хочете дізнатися більше про якість продукції, терміни доставки або перевірити надійність постачальника, то це можна зробити на сторінці товару DSers.

Коли ви натискаєте на посилання постачальника, ви потрапляєте на його сторінку AliExpress, де можна прочитати відгуки, ознайомитися з товарами, що найбільше продаються, і багато іншого.

Сторінка товару в AliExpress

Майте на увазі: якщо ваш постачальник з Китаю, постарайтеся купувати товари з доставкою ePacket. ePacket – це доступна доставка товарів дропшипінгу з Китаю до таких країн, як США, Великобританія та Канада. Замість того, щоб місяцями чекати на посилки з Китаю, ваші покупці отримають своє замовлення протягом двох тижнів, а вартість доставки складе всього кілька доларів.

Створіть свій магазин електронної комерції

Наступне, що вам потрібно для дропшиппінг-бізнесу – платформа електронної комерції, наприклад Shopify. Це те місце, куди ви будете спрямовувати трафік, продавати товари та обробляти платежі.

Shopify спрощує створення та запуск вашого e-commerce сайту. Це повноцінна торгова платформа, яка дозволяє продавати у різних місцях, а також у різній валюті, легко керувати товарами та здійснювати фінансові транзакції.

Вам не потрібно бути дизайнером або розробником, щоб використовувати Shopify. Тут є інструменти, які допоможуть вам у всьому, починаючи від генератора доменного імені до дизайну логотипу. Також, ви легко зможете змінити зовнішній вигляд та атмосферу вашого магазину за допомогою конструктора магазину та тем Shopify.

Тема магазину Shopify

Якщо вам потрібна допомога у створенні інтернет-магазину, то скористайтесь безкоштовною 14-денною пробною версією Shopify та прочитайте статтю "Як створити Shopify-магазин: Покрокове керівництво" .

Визначтеся зі структурою бізнесу

Якщо ви серйозно ставитеся до свого бізнесу, то захочете створити легальну компанію. Це не юридична консультація, але для ознайомлення ми перерахуємо три бізнес-структури, які часто використовуються:

Індивідуальне підприємництво

Це найпростіша у реалізації бізнес-структура, але вона не забезпечує повного захисту ваших особистих активів. У випадку, якщо на ваш бізнес подадуть до суду, ваші особисті активи також можуть опинитися під загрозою. Вимоги до пакету документів мінімальні, ви просто повідомляєте про доходи свого бізнесу у податковій звітності. Жодних інших документів для ведення бізнесу не потрібно.

Компанія з обмеженою відповідальністю

При відкритті "ТОВ" ваш бізнес виступає як окрема юридична особа. Така структура забезпечує більший захист, ніж індивідуальне підприємництво. При реєстрації може знадобитися дотримання додаткових вимог, пакет документів, а також сплата реєстраційних та інших зборів.

Акціонерна компанія (корпорація типу "C")

Більшість великих корпорацій використовують таку структуру, оскільки вона забезпечує найбільший захист ваших інтересів. Реєстрація швидше за все обійдеться дорожче, і така компанія підлягає подвійному оподаткуванню, оскільки дохід не переходить безпосередньо до акціонерів.

Тож яку ж структуру вибрати? Знову ж таки, ми не юристи і радимо вам проконсультуватися з фахівцем перед прийняттям рішення про реєстрацію. Більшість дрібних підприємців обирають або індивідуальне підприємництво, або ТОВ. Ми використовували ТОВ для всіх наших дропшипінг-компаній, тому що вважаємо, що це найкращий компроміс між захистом особистих інтересів та автономії фінансових коштів.

Номери EIN для вашого підприємства

Податкова служба США вимагає, щоб усі підприємства мали ідентифікаційний номер роботодавця (EIN), який діє як номер соціального страхування вашого бізнесу. Цей номер знадобиться вам для подання податкової декларації, подання заявки на оптові дропшипінг-акаунти, відкриття банківського рахунку та практично для всіх інших дій, пов'язаних з вашим бізнесом.

Можете не турбуватися, отримати номер EIN легко та безкоштовно. Ви можете подати заявку на отримання номера EIN онлайн.

інформація про структуру бізнесу та EIN (ідентифікаційний номер роботодавця) необхідна лише для підприємців у США. Для отримання інформації про реєстрацію бізнесу за межами США, вам слід вивчити інформацію по цій темі у вашій країні.

Приведіть свої фінанси до ладу

Одна з найпоширеніших помилок, яку роблять початківці підприємці, це змішування особистих та бізнес-фінансів. Це викликає плутанину, ускладнює бухгалтерський облік, може призвести до додаткових зобов'язань щодо бізнесу, а також послужить великим тривожним дзвінком для податкової служби, якщо раптом вона прийде до вас із перевіркою.

Для того, щоб розділити свої ділові та особисті гроші, найкраще відкрити нові рахунки на ім'я вашого бізнесу. Ось список необхідних рахунків для бізнесу:

Розрахунковий рахунок для бізнесу

Усі фінанси вашого бізнесу повинні проходити через один основний розрахунковий рахунок. На нього слід вносити всі доходи бізнесу та з нього ж оплачувати всі витрати. Це значно спростить ведення бухгалтерського обліку.

Кредитна картка

У вас має бути кредитна картка для бізнесу, яка використовується тільки для оплати ділових витрат та закупівель товарів дропшипінгу. Оскільки ви купуватимете багато товарів у постачальників, то можете накопичити хороші бонуси. Ми виявили, що Capital One має чудову програму заохочення, а Fidelity Visa/American Express пропонує чудову програму кешбеку.

Ліцензії місцевого законодавства

Більшість міст та селищ вимагають від підприємств отримання ліцензії на ведення бізнесу, яку необхідно регулярно продовжувати. Однак ці вимоги можуть відрізнятися для підприємств дропшипінгу, багато з яких працюватимуть із домашніх офісів. Ви повинні вивчити місцеві закони та правила, щоб дізнатися, що від вас потрібно для дотримання правопорядку.

Реєстрація за межами США

Це може виявитися складним, але іноземні підприємці можуть зареєструвати свій бізнес у США, а це дасть їм доступ до американських дропшипперів та клієнтів. Для оформлення необхідних документів продавцю доведеться особисто приїхати до США та мати надійного ділового партнера у США, який може діяти від його імені. В якості альтернативи можна найняти агентство, яке все організує.

Наведені нижче ресурси можуть допомогти вам розібратися в цьому процесі, але ми настійно рекомендуємо проконсультуватися з юристом, перш ніж приймати будь-які рішення:

Маркетинг для вашого магазину дропшипінгу

Тепер, коли ви вже знаєте, як почати дропшиппінг-бізнес, настав час поговорити про маркетинг вашого нового магазину. Ви можете зосередитися на рекламі, щоб виділитися на своєму ринку та стати популярнішим.

Багато речей для дропшипінгу автоматизовані, ви можете проводити маркетинг і просувати свій бізнес такими способами:

 1. Платна реклама (Facebook та Google). Середня вартість реклами на Facebook, згідно з дослідженням, становить близько 97 центів за клік, що дуже доступно, якщо ви новачок у рекламі на платформі соціальних мереж. Реклама у Facebook дуже ефективна та стимулює аудиторію здійснювати імпульсивні покупки. У Google ви можете запустити рекламу Shopping Ads і націлитись на зв'язок ключових слів, за якими покупці з більшою ймовірністю здійснять покупку. Як правило, цінова конкуренція для оголошень Google вища, але такий підхід дасть вам продуктивні результати.
 1. Маркетинг за допомогою залучення відомих осіб. Цілком можливо, що у вас на початковому етапі обмежений бюджет на маркетинг свого бізнесу. Маркетинг за допомогою відомих осіб це доступний спосіб залучити цільову аудиторію, оскільки люди схильні довіряти впливовим особам більше ніж традиційній рекламі. Якщо ви підете цим шляхом, то спробуйте домовитися з відомою серед широкої публіки людиною і запропонувати їй винагороду у вигляді відсотка від продажів, а не фіксовану ставку. Це безпрограшний варіант для вас обох. У цій ситуації ви обидва зароблятимете на кожному вашому продажу, а ваші особисті витрати будуть меншими.
 1. Контент-маркетинг. Якщо ви хочете створити потік трафіку у довгостроковій перспективі для свого магазину, то додайте контент-маркетинг у свій бізнес-план. Заведіть блог, присвячений вашій ніші дропшипінгу, створюйте матеріали, які зацікавлять та запропонують корисну інформацію вашій цільовій аудиторії. Ви також можете завести канал на YouTube, створювати інфографіку або почати подкаст, щоб зробити ваш бренд впізнаваним.
 1. Співтовариства. Вступайте до груп, де знаходяться люди, яких цікавить ваша ніша. Ви можете розпочати спілкування з потенційними клієнтами на Reddit, у групах Facebook або на онлайн-форумах. Не забувайте про те, що, спілкуючись у співтоваристві, не варто нав'язувати продажі. Прагніть налагодити стосунки з вашими потенційними покупцями, щоб викликати довіру до вашого бренду та бажання купувати саме у вас.
 1. Мобільний маркетинг. Це широкий термін, який має на увазі зв'язок бізнесу з клієнтами через їх мобільні телефони. Наприклад, ви можете створити VIP-клуб і запропонувати відвідувачам сайту підписатися на ексклюзивні пропозиції та акції. Або забезпечити підтримку клієнтів у чаті через Messenger. За допомогою платформи мобільного маркетингу такої як ManyChat ви можете створювати автоматизовані рекламні кампанії для залучення аудиторії, утримання клієнтів від відмови покупки, а також для збільшення вашого продажу та доходу дропшиппінг-бізнесу.

Як і в будь-якому успішному онлайн-бізнесі, важливо стежити, які канали працюють, а які ні. Особливо, якщо ви вкладаєте в них гроші, наприклад, платні оголошення. У міру зростання та вдосконалення бізнесу ви завжди зможете відкоригувати свою маркетингову стратегію, щоб знизити витрати та збільшити доходи.

Постійно аналізуйте та вдосконалюйте ваш дропшиппінг-бізнес

Після виконаної роботи з маркетингу та управління ви нарешті можете оцінити результати своєї праці. Аналітика Shopify допоможе відповісти на найважливіші питання про ваш інтернет-магазин, такі як:

 • Продажі. Які канали найефективніші? Куди краще спрямувати кошти на рекламу? Які товари найкраще продаються? Хто моя цільова аудиторія?
 • Поведінка покупців. Яким способом частіше купують: через мобільний телефон чи стаціонарний комп'ютер? Який коефіцієнт конверсії для кожного пристрою?
 • Відсоток прибутку. Які товари є найприбутковішими? Яка динаміка прибутку, порівняно з попереднім місяцем? Наскільки зріс прибуток за півроку?

Також можна використовувати такі інструменти, як Google Analytics та Search Console, щоб виміряти потік пошукового трафіку за певний період та провести пошукову оптимізацію (SEO). Крім того, якщо ви використовуєте іншу програму для маркетингу в соціальних мережах або Messenger, то щомісяця перевіряйте звіти для того, щоб переконатися в ефективності вашої стратегії.

Створюючи дропшиппінг-магазин електронної комерції, не нехтуйте системою аналітики реальних даних. Залишайтеся послідовними та вимірюйте ефективність вашого магазину відповідно до чітких KPI. Це допоможе приймати більш розумні рішення для вашого магазину та згодом вийти на новий рівень.

Де знайти готовий дропшипінг-бізнес

Якщо ви не хочете створювати дропшиппінг-бізнес з нуля, то ви можете купити вже готовий дропшиппінг-бізнес на Exchange, де надано вибір від готових до роботи невеликих магазинів, дропшиппінгових ecommerce-компаній до найпопулярніших корпорацій. На майданчиках є більш ніж 10 000 інтернет-магазинів, виставлених на продаж. Ви легко зможете знайти дропшиппінг-бізнес, який відповідає вашим інтересам і бюджету.

Біржа магазинів Shopify

У Exchange ви можете ознайомитися з інформацією про дропшиппінг-бізнес, що продається, включаючи дані про трафік і доходи. Дані надходять безпосередньо з Shopify і не підлягають сторонньому редагуванню, тому ви точно знаєте, чого чекати після покупки дропшипінг-магазину.

Більш детально про це можна дізнатися у статті: "Покрокове керівництво: як купити бізнес на біржі".

Відкрийте свій дропшиппінг-магазин прямо зараз

Неважливо, як близько ви знайомі з електронною комерцією, дропшиппінг-бізнес – це чудовий спосіб почати продавати в інтернеті з мінімальними ризиками та витратами. Завдяки різним програмам та інструментам автоматизації маркетингу, вести бізнес в інтернеті простіше.

Нехай цей посібник з дропшиппінгу надихне вас на перемоги та фінансову свободу, щоб ви могли жити тим життям, про яке завжди мріяли, як і багато інших підприємців у сфері електронної комерції. Якщо ж ви розглядаєте альтернативні способи заробітку, ознайомтеся з нашим посібником з додаткового доходу в Інтернеті.

Відповіді на популярні питання дропшиперів-початківців:

Скільки можна заробити за допомогою дропшипінгу?

Є багато дропшипперів, які заробляють до $100 000 на рік на успішному дропшипінг-магазині. Якщо ваша мета стати успішним дропшиппером і заробляти $100 000 на рік, то вам потрібно вибрати правильних постачальників та створити власний бренд.

Почати дропшипінг-бізнес складно?

На початку у вас буде дуже багато конкурентів. Так як дропшиппінг-бізнес можна почати безкоштовно, то ви можете зіткнутися з безліччю компаній, які продають схожий товар за такою ж ціною.

Як розпочати бізнес з дропшипінгу?

1. Виберіть нішу.
2. Вивчіть продукцію конкурентів. [3>3. Знайдіть надійного постачальника дропшипінгу. [4>4. Створіть власний інтернет-магазин. [5>5. Просувайте свій дропшипінг-бізнес на ринку.
6. Аналізуйте та покращуйте свій магазин.

Чи вигідно займатися дропшипінгом?

Так, дропшипінг може бути дуже прибутковим, тому що ви не несете відповідальності за доставку чи виробництво. Ця бізнес-модель з низьким рівнем ризику і не вимагає величезних витрат, як це зазвичай буває в оптовиків. Завдяки цьому ви можете отримати хороший відсоток прибутку за наявності відповідних постачальників.

Як знайти товари для дропшипінгу?

Успіх вашого дропшипінг-магазину залежить від популярності вашої ніші. Вибрана вами ніша може визначити, наскільки вигідним буде ваш бізнес. Щоб знайти найкращі товари для дропшипінгу, знайдіть нішу з низькою конкуренцією та великою кількістю пошукових запитів.

Зміст
Бізнес-план для дропшипінгу: 9 кроків для відкриття магазину
Зміст
2. 2. 1. Google Trends
2. 2. 3.