Що таке Shopify: Огляд універсальної торгової платформи


Що таке Shopify: Огляд універсальної торгової платформи

Shopify – це ціла система, побудована з метою дати можливість підприємцям успішно розвивати свій бізнес. За допомогою Шопіфай ви можете створити інтернет-магазин, але це лише початок шляху.

Компанія Shopify була заснована у 2004 році в Канаді. Зараз вона посідає друге місце за популярністю серед e-commerce платформ планети з 2 мільонами діючих магазинів, поступаючись лише WooCommerce. Мета Шопіфай – дати підприємцям можливість легко розпочати свій бізнес із продажу товарів та розвинути його до рівня брендових магазинів.

Shopify – що це?

З технічної точки зору, Shopify – це софт, за допомогою якого кожна людина легко може створити свій інтернет-магазин і продавати будь-які товари. Власники магазинів Shopify також можуть продавати свої товари офлайн, використовуючи Shopify POS. Shopify POS дозволяє зручно продавати та вести весь облік за допомогою спеціальної програми та обладнання. Іншими словами, якщо ви є продавцем Shopify з фізично розташованим магазином та інтернет-магазином одночасно, то всі ваші дані та запаси товарів будуть синхронізуватися, а ви зможете керувати своїм магазином (або магазинами) з одного облікового запису на будь-якому пристрої.

Це лише поверхова інформація про Шопіфай. Щоб правильно відповісти у цьому огляді на питання "що таке Shopify?", необхідно спочатку пояснити, що Shopify це не окремий продукт і не просто конструктор магазинів чи інструмент для продажу ваших товарів. Shopify – це ціла торгова платформа, яка пропонує можливість швидко запустити бізнес вашої мрії та почати продавати свої товари покупцям із будь-якої точки світу. А якщо ви хочете вдосконалити свій готовий магазин або навіть створити його з нуля десь на інших ресурсах, то програми від Shopify та API дозволяють зробити це легко та швидко.

Незалежно від того, яку мету ви ставите – запустити новий магазин або просто отримати новий досвід у сфері торгівлі, Shopify здатний допомогти вам у цьому.

Ази комерційної платформи Shopify

Кожен підприємець стикається з тим, що йому необхідно постійно демонструвати свою продукцію на майданчиках, щодня взаємодіяти з клієнтами, отримувати оплату, відвантажувати товари та керувати фінансовими операціями. Деякі компанії використовують різні інструменти для управління кожним з цих видів діяльності окремо, внаслідок чого витрачають багато часу та грошей на збір даних та об'єднання всього в одну систему.

Торгова платформа "Шопіфай" пропонує нове рішення для цього. Вона об'єднує ці технології та стає базою, на якій розробляються програми, процеси та технології. Іншими словами, торгова платформа Shopify пропонує всі необхідні для успішного бізнесу інструменти в одному місці. Також, в якості доповнення, ви зможете легко отримати доступ та інтегрувати будь-які інші бізнес-інструменти, які вам необхідні для просування вашого бізнесу із Shopify.

Шопіфай можна уявити як багаторівневу платформу-сервіс, де ви, як підприємець, можете скористатися одним із сервісів платформи та поетапно знайомитися та приєднуватися до інших.

Стартовий пакет Shopify

Стартовий пакет – це основні можливості, які ви отримуєте, як тільки купуєте будь-який тарифний план Shopify. Вони включають все необхідне для того, щоб перетворити вашу ідею на бізнес і почати продавати:

 • Шаблони для дизайну та оформлення вашого магазину.
 • Інструменти для продажу, як локально, так і онлайн.
 • Інтегрована обробка платежів.
 • Безпечна передача даних за допомогою шифрування в Інтернеті.
 • SEO та маркетингові інструменти.

Все це входить у стартовий пакет Shopify. Це та основа, на якій тримаються інші пропозиції та додатки для подальшої роботи.

Додатково: додатки та кастомна розробка

Додатково, в магазині додатків Shopify запропоновані тисячі програм, створені сторонніми розробниками. Вони дозволяють налаштувати ваш магазин у кілька кліків. Всі ваші ідеї можна легко втілити в життя за допомогою додатку. В Shopify App Store ви знайдете найсучасніші інструменти для розвитку вашого бізнесу, будь то найновіша програма для SMS або рекламні інструменти нової соціальної мережі.

Є також ринок експертів Shopify, яких ви можете найняти для створення індивідуальних рішень для вашого бізнесу. Бо якщо ви хочете зайнятися розробкою вашого магазину, то без Shopify-розробника вам не обійтися.

Що ви отримаєте зі старту з Shopify

Для прикладу, згадайте, коли ви востаннє купували смартфон. Як тільки ви дістали його з коробки, ви можете відразу знімати фото і відео, підключатися до інтернету, переглядати прогноз погоди, використовувати навігаційні послуги і так далі. Іншими словами, смартфон одразу після покупки дозволяє робити все те, що потрібно від будь-якого портативного пристрою.

Стартова пропозиція Shopify працює так само. Це те, що ви отримуєте одразу на будь-якому тарифному плані Shopify. Як тільки ви оформлюєте підписку Shopify, вам відразу стають доступні всі універсальні рішення для ведення бізнесу, ви отримуєте: вітрину магазину, платіжну систему, партнера по доставці, віддалений офіс та особистий кабінет для маркетингу. А це основні функції для успішного ведення будь-якого бізнесу.

Що можна отримати одразу після створення Shopify-магазину

Ось повніший список того, що ви отримуєте, коли оформлюєте передплату на Shopify:

Вітрина для вашого магазину

 • Розміщений на нашому хостингу інтернет-магазин. Ви відразу отримуєте розміщений на хостингу інтернет-магазин, де можна створювати веб-сторінки, публікувати пости в блог і, звичайно ж, продавати товари. Ви можете налаштувати дизайн та індивідуальне оформлення вашого магазину, змінивши шаблон сайту чи тему. Також ви можете знайти відповідну тему для вашого бізнесу в магазині тем Shopify.
  Shopify пропонує безкоштовний веб-хостинг для всіх тарифних планів. Використання нашого хостингу означає, що сервери працюватимуть цілодобово, щоб забезпечити та підтримувати працездатність вашого сайту без перебоїв. Ми вже подбали про все: від безпеки вашого сайту до оновлення програмного забезпечення, щоб вам ніколи не довелося робити це самостійно.
 • POS Lite. Shopify POS – це програма для офлайн-точок, яку можна використовувати для продажу товарів локально, включаючи роздрібні магазини, ринки та інші місця торгівлі. Кожен тарифний план Shopify містить безкоштовний план POS Lite. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструвати ваш магазин і замовити супутнє обладнання.

Обробник платежів

 • Обробка платежів. Ви можете вибрати з більш ніж 100 платіжних шлюзів або зупинитися на системі Shopify Payments, яка позбавить вас необхідності налаштовувати сторонній платіжний шлюз, а також дозволить заощадити на комісії за транзакції. З Shopify Payments вам будуть доступні всі основні способи оплати та можливість продавати товари у 133 валютах світу.
 • Shopify Checkout. Незалежно від того, чи продаєте ви у власному магазині або використовуєте інші канали для продажу (наприклад, такі як Instagram), ви зможете використовувати однотипну сторінку замовлення – Shopify Checkout. З більш ніж 2,5 мільярдами оброблених замовлень, Shopify Checkout постійно оптимізується під швидкість інтернету, конверсію та всі вимоги клієнтів, надаючи вам найпотужнішу систему оформлення замовлення на світовому ринку.

Шопіфай партнер з доставки

 • Доставка. Ви можете створити відповідну схему доставки. Починаючи з виконання замовлень оптом шляхом створення USPS SCAN Forms до організації самовивезення з UPS та DHL. Якщо ви перебуваєте в Канаді, США або Австралії, ви можете запропонувати покупцям відстеження замовлень в режимі реального часу, а також швидку доставку і нижчі тарифи перевізників за допомогою Shopify Shipping. Для ваших покупців також будуть доступні послуги самовивезення та адресної доставки.

Віддалений офіс

 • Мобільний додаток. Завантажте та використовуйте безкоштовну програму Shopify для управління своїм бізнесом з мобільного пристрою. Ви можете робити все те саме, що і на комп'ютері, але тільки з телефону. А це допомагає вам стежити за своїм бізнесом, де б ви не знаходилися.
 • Аналітика та звітність. Спостерігайте за діяльністю магазину в режимі реального часу, отримуйте інформацію про своїх відвідувачів та аналізуйте ефективність вашого бізнесу. Ви також можете отримувати докладнішу інформацію та звіти, щоб оптимізувати діяльність свого магазину.
 • Магазин додатків Shopify. Магазин додатків Shopify – це колекція безкоштовних та преміум-додатків, які розширюють функціональність вашого інтернет-магазину. Це чудовий спосіб додати до вашого магазину більш спеціалізовані функції та можливості, такі як програма лояльності клієнтів або просунута система фільтрації товарів.
 • Підтримка. Отримайте необхідну допомогу завдяки цілодобовій підтримці клієнтів, детальному керівництву та освітнім статтям у блозі.

Особистий кабінет для маркетингу

 • Маркетингова платформа. Маркетингова платформа Shopify дозволяє вам залучити більше клієнтів за допомогою вбудованого блогу та інструментів SEO, а також створювати рекламу у Facebook та Google Shopping. Ви можете відстежувати ефективність вашої маркетингової стратегії по всіх каналах в одному онлайн-кабінеті, а також отримувати необхідні статистичні дані про своїх потенційних клієнтів.

Відкрийте доступ до ексклюзивних продуктів та послуг Shopify

Конкурентна боротьба – відмінний мотиватор для підприємців-початківців. Тому вам надається доступ до тих же інструментів, які використовують великі бренди за тією ціною, яку ви можете собі дозволити. Оформивши підписку на тарифний план Shopify, ви також отримаєте доступ до найсвіжіших нововведень, розроблених торговельною платформою Shopify спеціально для ваших магазинів.

Всі ці додаткові пропозиції та послуги необов'язкові, але вони допоможуть покращити основний бізнес-функціонал: продаж, доставку, маркетинг та управління. Більшість із додаткових функцій можна активувати одним натисканням кнопки та керувати ними з того ж місця, де ви керуєте своїм інтернет-магазином.

Ви можете додавати та прибирати функціонал магазину на власний розсуд у міру розвитку вашого бізнесу або ж користуватися якимись послугами на разовій основі. Концепція Shopify проста: власники бізнесу повинні мати можливість підвищувати рівень продуктивності свого бізнесу в будь-який час і не відчувати при цьому труднощів.

Ось короткий опис деякого функціоналу, яким ви можете скористатися на майданчику Shopify. Додатково ми вказали, чи функціонал є безкоштовним (базовим) або за нього доведеться доплатити:

Shop Pay

Доступність: безкоштовно

Shop Pay – це прискорена процедура аутентифікації, яка дозволяє клієнтам зберегти адресу електронної пошти, дані кредитної картки, інформацію про доставку та всі рахунки, щоб вони могли швидше завершити транзакцію наступного разу, коли купуватимуть щось ще у вашому магазині.

Дослідження Shopify показало, що при оформленні замовлення через Shop Pay середня швидкість переходу від оформлення до замовлення в 1,72 рази вища, ніж при звичайному оформленні.

Продажі в соціальних мережах та на торгових майданчиках

Доступність: безкоштовно

Ви можете використовувати Shopify для просування та продажу своїх товарів не лише у своєму інтернет-магазині, але й на інших майданчиках. Підключіть Facebook, Messenger, Instagram та TikTok, щоб просувати та продавати свої товари у соціальних мережах. Ви також можете продавати там, де ваші покупці часто роблять покупки, наприклад, на торгових майданчиках Etsy, Amazon або Walmart.

Shopify Fulfillment Network

Доступність: локальне обмеження на використання

За допомогою спеціалізованої мережі з виконання замовлень на всій території США власники бізнесу можуть скористатися мережею Shopify Fulfillment Network. Після того, як ви відправите запит і отримаєте схвалення, вам залишиться лише вибрати замовлення, які необхідно виконати, а Shopify візьме на себе збирання, пакування та відправку товарів з найближчого складу, щоб скоротити час доставки.

Shopify Capital

Доступність: обмежене використання

Shopify Capital – це спосіб додаткового фінансування підприємців, які хочуть розширити свій бізнес. Shopify Capital пропонує грошові аванси та кредити підприємствам, які відповідають усім заявленим вимогам. Сума кредиту розраховується з урахуванням продажів, зроблених у магазині. В даний час ця послуга доступна тільки в США, Канаді та Великій Британії.

Email-маркетинг

Доступність: безкоштовно

Shopify Email – це інструмент маркетингу електронної пошти, який дозволяє створювати професійні електронні листи для спілкування з клієнтами, а це допомагає продавати більше товарів. Ви можете відстежувати їхню ефективність з того ж місця, де ви керуєте своїми товарами, клієнтами та іншою цифровою статистикою – ви побачите точну суму продажів, яку кожен лист приніс вашому бізнесу.

Додаток для спілкування з покупцями та співробітниками

Доступність: безкоштовно

Shopify Ping – це програма для обміну повідомленнями, що дозволяє спілкуватися з покупцями та листуватися зі своїми співробітниками. Його можна використовувати для стимулювання продажу та побудови відносин з клієнтами. Ми виявили, що ймовірність конверсії на 70% вища, коли покупці використовують Shopify Ping для спілкування з представниками магазину.

POS Pro

Доступність: платно

Якщо ви планомірно розвиваєте свій бізнес, то напевно захочете перейти з POS Lite на POS Pro. Shopify POS Pro дає вам доступ до розширеного управління товарами, необмежених облікових записів персоналу магазину та детальної аналітики.

Що ще є: магазин додатків Shopify

Пам'ятаєте нашу аналогію зі смартфоном? Після покупки ваш смартфон оснащений усіма потрібними функціями. Але це не все, що він може робити. Ваш смартфон також дозволяє завантажувати додатки, такі як соціальні мережі, музика, електронна пошта та фітнес-додатки, які роблять його більш приємним та ефективним для тривалого використання. І вибір програм завжди глибоко індивідуальний.

Торгова платформа Shopify працює так само. Вибір необхідних інструментів різноманітний. Те, що потрібно власнику бізнесу, залежить від того, які товари він продає, кому він продає, який його бізнес, де він знаходиться і так далі.

З урахуванням того, що більше мільйона незалежних підприємств продають різні типи товарів на ринках по всьому світу, задовольнити всі потреби бізнесу – завдання нелегке. А спроби відразу включити в платформу Shopify всі можливі функції, які можуть знадобитися бізнесу, лише ускладнюють використання подібного сервісу для більшості підприємців-початківців.

Тому ми віддали перевагу гнучкості нашої платформи – насамперед, з можливістю її легкої модифікації. Це дозволяє нам вирішувати завдання мінливих моделей бізнесу. З цією метою ми звертаємося за допомогою до кожного розробника у всьому світі, щоб вони приєдналися до нас у нашій місії полегшення ведення онлайн-бізнесу, даючи їм можливість створювати програми, теми та інші інтеграції спеціально для платформи Shopify.

Екосистема програм Shopify

Так було створено магазин додатків Shopify App Store. У ньому зібрано понад 6000 додатків. Якщо ви хочете додати просунутий функціонал відгуків покупців, керувати бухгалтерським обліком або розширити функціональність свого магазину, то обов'язково знайдете потрібну програму для цього.

У магазині додатків представлена ​​потужна система пошуку та класифікації, яка впорядковує додатки щодо їх функцій та завдань.

Підприємці можуть знайти саме те, що їм потрібно для свого магазину, а розробники програм можуть розвивати свій бізнес, підтримуючи своїх клієнтів-підприємців. Це безпрограшний варіант, який приносить користь усім учасникам.

Вибирайте свій власний шлях: кастомний код і не лише

Місія Shopify полягає в тому, щоб зробити підприємництво доступним для всіх бажаючих. Це говорить про те, що платформа розроблена таким чином, щоб ви легко могли користуватися нею та успішно просувати свій бізнес, навіть якщо не маєте знань у галузі дизайну або розробки.

Але це не означає, що ви обмежені шаблонами або функціями, які пропонує базовий набір або програми з App Store. Якщо ви хочете самостійно попрацювати з кодом (або найняти когось із експертів), то Shopify дозволяє вам це зробити. Ви можете доопрацювати тільки якусь одну складову вашого бізнесу або створити єдиний у своєму роді магазин з нуля. Вибір повністю за вами.

Для тих, хто хоче отримати більше контролю над своїм бізнесом, ось деякі способи, як цього можна досягти:

 • Налаштувати свою тему або створити тему з нуля;
 • Створити власні програми для свого магазину, використовуючи інструменти розробників та API Shopify;
 • Використовувати API для поліпшення досвіду користувача в сторонніх продуктах, наприклад, для продажу товарів у комп'ютерній грі.

З цього випливає висновок, що вам не доведеться жертвувати простотою використання задля додаткових налаштувань та контролю. З Shopify ви можете швидко запустити свій магазин, при цьому поступово отримуючи багатий, унікальний досвід, який можна порівняти з досвідом великих брендів.

Створіть Shopify-магазин вже сьогодні

Shopify це не просто частина програмного забезпечення чи окремий продукт, це універсальна торгова платформа. Більше того, це система, яка створює щось більш цінне для власників бізнесу, поєднуючи розробників, бізнес-експертів та покупців у спільному прагненні зробити торгівлю кращою для всіх.

Тим самим, Shopify також робить підприємництво доступнішим для тих, хто прагне незалежності. Чи ви підприємець-початківець, чи вже стали відомим брендом зі світовим ім'ям, Shopify може допомогти вам організувати і розвивати свій бізнес. Скористайтеся безкоштовною пробною версією, спробуйте та подивіться самі.

Часті питання про Shopify

Що таке Shopify?

Shopify – це багатофункціональна торгова платформа, на якій ви можете створити свій інтернет-магазин та почати продавати на світовому ринку чи у своєму регіоні. Особливість Шопіфай-платформи – легкість старту для підприємців, незнайомих із онлайн-бізнесом.

Скільки коштує передплата на Shopify?

Shopify має п'ять різних тарифних планів на вибір для підприємців. Shopify Lite - $5/місяць, Basic Shopify - $32/місяць, Shopify - $92/місяць, Advanced Shopify - $399/місяць , а Shopify Plus коштує від $2,000/місяць.

В яких країнах можна використовувати Shopify?

У Shopify об'єднані продавці зі 175 країн. Ви можете використовувати Shopify 20+ мовами та приймати платежі у своїй країні у місцевій валюті. Більше того, ви можете вести міжнародний бізнес, використовуючи мультимовність та конвертер валют, щоб будь-який користувач вашого магазину відчував себе як удома.

Що я можу продавати на Shopify?

На Shopify можна продавати різні товари та послуги, включаючи фізичні товари, цифрові продукти (наприклад, електронні книги або шаблони електронної пошти), абонементи у спільноти (наприклад, членство в онлайн-студії йоги), квитки, заняття, уроки та багато іншого. Якщо ви сумніваєтеся, витратьте кілька хвилин, щоб ознайомитися з офіційними умовами надання послуг Shopify. Так ви зможете переконатися, що ваша діяльність є законною в тому місці, де ви проживаєте.

Де я можу продавати з Shopify?

З Shopify ви можете продавати скрізь, де є попит на товари. Ви можете продавати на власному веб-сайті, у своєму роздрібному магазині, на таких торгових майданчиках, як Amazon та Ebay, а також у соціальних мережах, таких як Facebook, Messenger та Instagram.

Що мені потрібно, щоб почати продавати на Shopify?

Щоб почати продавати в інтернеті за допомогою Shopify, вам необхідно додати товари до магазину Shopify і налаштувати платіжну систему. Потім ви можете вибрати, де ви хочете продавати свої товари. Це може бути, наприклад, вітрина інтернет-магазину чи соціальні мережі. Для підвищення продажів вам необхідно просувати свій магазин за допомогою вбудованих маркетингових інструментів, щоб потенційні покупці могли швидко знайти ваш сайт та дізнатися про ваш бренд та товари.

Залишити коментар


Коментар буде опубліковано після модерації


Зміст

Що таке Shopify: Огляд універсальної торгової платформи

Зміст
4. 1. Shop Pay
4. 7. POS Pro