Компенсація від Shopify для українського бізнесу

Послуги розробника Shopify-магазинів


Shopify-платформа може запропонувати легкий старт у e-commerce бізнес. Але легкий старт обмежує можливості і не дозволяє задовольнити спеціалізовані потреби кожного окремого власника магазину.

Якщо вам не вистачає базового функціоналу Shopify або ви хотіли б покращити свій магазин, ви можете зробити це за допомогою Shopify-додатків або силами стороннього Shopify-розробника.

Як Shopify-розробник із 6-річним стажем роботи на Shopify-платформі, я готовий запропонувати такі послуги:

  • Фронтенд-рішення для вашого магазину. Наприклад: верстання лендингів та окремих сторінок, додання нових секцій або зміна дизайну існуючих.
  • Розробка нового функціоналу. Наприклад: додання фільтрів для сторінок Колекцій, створення галереї, розробка зворотного лічильника розпродажу для сторінки Товару.
  • Створення Shopify-магазину з нуля . Якщо ви хотіли б мати свій брендовий магазин з унікальним дизайном замість однієї з тем Shopify, у моїх силах розробити новий магазин на основі ваших дизайнерських макетів та вимог до функціоналу. Приклади розроблених мною з нуля брендових магазинів: Promate, Outland Living, RAW.

Вартість послуг розробки: від 20$/год.

Надіслати свою пропозицію або запитання ви можете, скориставшись формою нижче. Альтернативні способи зв'язку можна знайти на сторінці контактів.