Компенсація від Shopify для українського бізнесу

Як знайти прибуткову нішу для дропшипінгу


Як знайти прибуткову нішу для дропшипінгу


Якщо ви вирішили відкрити дропшиппінг-магазин, першим кроком на цьому шляху буде вибір ніші. Розуміння ніші дозволить напрацювати аудиторію, вплине на маркетингові зусилля та контент, спростить пошук відповідних товарів для ваших клієнтів. Але вибрати нішу для дропшипінгу досить складно.

Чи варто продавати ті продукти, які вам подобаються? Що краще: вибрати нішу, актуальну для США, чи мислити глобально? Як дізнатися, чи будуть продаватися вибрані товари за моделлю дропшипінгу? Якими б не були відповіді, ваше завдання – знайти сферу, на якій буде сфокусовано бізнес.

Тому, якщо ви хочете відкрити магазин на основі дропшипінг моделі, але не знаєте, з чого почати, вам допоможе наш посібник з пошуку прибуткової ніші.

Зміст

Як знайти нішу для дропшипінгу

Навіть якщо ваш задум здається вам приголомшливим, за відсутності попиту це не має жодного значення. Коли ніхто не потребує товару, заробити на ньому вкрай складно. Легше задовольнити існуючий попит, ніж намагатися його створити.

На щастя, існують інструменти, за допомогою яких можна виміряти попит чи обсяг ринку.

Статистика аудиторії Facebook

Facebook – найбільша у світі соціальна мережа. Понад 2.23 мільярди користувачів щодня проводить у ній час, а кожен дорослий житель США робить це в середньому 38 хвилин на день. Facebook Audience Insights – це відмінний інструмент для дослідження ринку, пошуку прибуткових ніш та тенденцій.

Facebook Audience Insights – це безкоштовний сервіс, який дає можливість дізнатися більше про аудиторію. Він збирає інформацію про користувачів соцмережі та допомагає оцінити обсяг потенційного ринку та інтереси людей у ​​конкретній ніші.

За допомогою цього інструмента можна знайти таку інформацію:

 • Демографічні дані: вік, стать, освіта, професія, сімейний статус, спосіб життя.
 • Позначки "подобається": категорії та теми, які цікавлять представників аудиторії.
 • Локація: місце проживання та мови, якими розмовляють представники аудиторії.
 • Дії: кліки рекламних оголошень, коментарі, використання пристроїв і т.д.

Наприклад, якщо ви хочете дослідити, чи доцільно працювати за моделлю дропшипінгу з нішою фітнесу та ЗОЖ, можна ввести будь-яке тематичне ключове слово, і Facebook покаже, скільки активних користувачів на місяць цікавиться цією темою в масштабах усього світу.

Також, ви можете побачити скільки людей у ​​певних локаціях виявляють інтерес до ніші та на яких сторінках вони ставили лайки.

Як приклад розглянемо нішу медитації . Якщо в усьому світі медитацією цікавиться від 200 до 250 тисяч користувачів Facebook, це говорить про те, що ніша медитації може бути прибутковою для дропшипінгу.

Можна дослідити попит у таких вузьких нішах, як легінси, буддійська медитація, музика для медитації та будь-які інші пов'язані з основною темою інтереси. Це допоможе знайти та дослідити різні ідеї для дропшипінг-бізнесу.

Приблизний розмір аудиторії змінюватиметься залежно від інтересів, які ви обираєте.

Facebook Audience Insights - пошук за інтересами

Аудиторію можна звузити за місцем розташування. Наприклад, якщо ви націлені на мешканців США, можна провести дослідження саме з цієї локації, а потім побачити інтереси цієї групи, пов'язані з медитацією, на вкладці позначки “Подобається”.

Facebook Audience Insights - пошук за місцем розташування аудиторії

Ці дані дозволяють побачити, які теми цікавлять потенційних клієнтів, щоб згодом протестувати різні групи оголошень та підвищити рентабельність вкладень у рекламу.

Створити інтернет-магазин Shopify

Почніть свій бізнес зі створення онлайн-магазину на платформі Shopify - одного з лідерів e-commerce індустрії у США та Канаді.

Тільки 1$ за перший місяць роботи магазину.

Планувальник ключових слів Google

Найкращий спосіб виміряти попит на товар в інтернеті – дізнатися, скільки людей шукає його, вводячи запит у пошукову систему. На щастя, Google зробив ці дані загальнодоступними – їх можна отримати за допомогою планувальника ключових слів. Введіть будь-яке слово або фразу, і інструмент дасть звіт, скільки людей щомісяця роблять такий пошуковий запит.

Планувальник ключових слів Google

Існують цілі програми, які навчають користуватися Планувальником ключових слів від Google – повністю розкрити тему в рамках цієї статті неможливо. Але для того, щоб отримати користь із цінного інструменту, достатньо пам'ятати про три показники:

 • Тип відповідності. У планувальнику можна вибрати ключові слова широкої, точної або фразової відповідності. Вибирайте точну відповідність, якщо у вас немає обґрунтованої причини вчинити інакше. Це дозволить отримати максимально точні дані щодо обсягів пошуку за ключовим словом.
 • Пошук локації. Переконайтеся, що ви розумієте різницю між глобальним пошуком та локальним. Якщо ви плануєте торгувати переважно в США, зосередьтеся на локальних даних по цьому регіону.
 • Варіанти ключових слів із довгим хвостом. Першими в очі кидаються загальні фрази з одного-двох слів, за якими інструмент показує безліч запитів. Але насправді саме довгі ключові слова, більш конкретні і менш частотні, дають основний обсяг трафіку з пошукових систем. Такі пошукові фрази називають ключовими словами з довгим хвостом.

Зважайте на ці показники, коли вивчаєте потенційні ринки та ніші для входу. Якщо запит має багато варіантів, якими активно цікавляться користувачі, це хороша ознака – він означає, що ринок об'ємний і відрізняється великою різноманітністю інтересів.

Якщо кількість і обсяг пошукових запитів різко падає після перших кількох високочастотних слів, ймовірно, що трафіку з довгохвостих ключових слів буде менше.

Google-тренди

Планувальник ключових слів відмінно підходить для необроблених пошукових даних, але для більш детальної інформації багато хто користується сервісом Google Trends.

Він дає доступ до інформації, яку не має планувальник ключових слів, наприклад:

1. Динаміка пошукової активності у часі за тим чи іншим запитом

Оптимальний варіант – це коли ніша, в яку ви входите, розширюється. Гугл-тренди підкажуть, чи це так. За будь-яким заданим пошуковим запитом є можливість побачити зростання або зниження обсягів пошуку з часом.

Google-тренди

2. Топові або зростаючі запити

За допомогою Google Trends можна отримати статистику за найпопулярнішими запитами та список запитів із швидко зростаючою популярністю. При плануванні маркетингової та SEO стратегій буде доцільно сфокусуватися саме на них.

Google-тренди – популярні запити

3. Географічна локація

Ще одна корисна функція інструменту – це можливість відстежити пошукові запити з геолокації, з якої вони виходять. Це дозволяє визначити, де найбільше сконцентровано представників ЦА по тій чи іншій ніші. Наприклад, якщо ви торгуєте каное, вам буде корисно знати, звідки може прийти більшість клієнтів, тому що попит буде неоднорідним у різних регіонах.

Google-тренди - Геолокація

4. Сезонність

Розуміння сезонності ринку, тобто, різкої зміни попиту на товар у різний час року, може мати ключове значення.

Якщо ви вимірюєте обсяг запитів у невідповідний час за допомогою планувальника, то можете зробити не зовсім коректні висновки, оскільки інструмент показує дані за місяць.

Ми впевнені, що каное – це сезонний товар і пік попиту на нього припадає на літні місяці. Якщо ви виміряли попит влітку і очікуєте отримувати такі ж показники цілий рік, то ризикуєте зробити неправильні прогнози.

Вам потрібно приділити час тому, щоб вникнути у тонкощі обсягу запитів у конкретній ніші для кожного товару. Використання Google Trends для аналізу обсягу запитів, геолокації, динаміки та сезонності допоможе уникнути дорогих помилок та оптимізувати маркетингову стратегію.

Найприбутковіші ніші для дропшипінгу у 2023 році

Якщо ви хочете розпочати бізнес у сфері електронної комерції з максимальними шансами на успіх, то не помилитеся, увійшовши до дропшиппінг-ніші, яка вже зарекомендувала себе як популярна.

За результатами дослідження, ми визначили кращі ніші для дропшипінгу в 2023 році.

 • Одяг та взуття
 • Краса та догляд за собою
 • Кухня та їдальня
 • Догляд за дітьми
 • Товари для домашніх тварин
 • Домашній інтер'єр
 • Товари для офісу
 • Інструменти та благоустрій будинку
 • Аксесуари для телефонів
 • Автомобільні аксесуари

Повніший огляд товарів кожної ніші ви можете знайти у статті про найкращі товари для дропшиппінгу у 2023 році.

Відео-курс від команди Shopify:
Докладніше

Якщо перераховані вище напрямки вас не приваблюють, можна вивчити інші нішові ринки. Ось кілька порад, які допоможуть відшукати найкращі з них.

 1. Шукайте ніші, що мають на увазі наявність великого асортименту аксесуарів. Дропшиппери рідко добре заробляють на дорогих товарах. Наприклад, маржинальність під час продажу телевізорів чи ноутбуків становить лише 5-10%. Основний дохід приносить продаж аксесуарів. Вони дозволяють робити значні націнки, але покупці при цьому менш чутливі до вартості. Споживач може кілька тижнів вибирати телевізор і прицінюватися в пошуку кращої пропозиції, але він не буде довго роздумувати перед тим, як витратити $30 на кабель HDMI. Тим не менш, є добрі шанси, що бізнес на продажі кабелів принесе не менше прибутку, ніж бізнес на продажі телевізорів. Вибравши нішу з великою кількістю аксесуарів, ви значно збільшите свій прибуток, при цьому знизивши кількість покупців, які чутливо реагують на зміну цін.
 2. Шукайте клієнтів із захопленнями. Вражає, скільки грошей люди готові витрачати на свої хобі та захоплення. Любителі гірських мотоциклів купують сотні легких аксесуарів, щоб скинути з рами пару кілограмів ваги. Затяті рибалки без роздумів вкладають у човни та супутні товари десятки тисяч доларів. Якщо ви можете запропонувати товар, що вирішує проблему таких покупців, то отримаєте зацікавлену в купівлі аудиторію.
 3. Шукайте трендові товари, які не можна купити в магазині поблизу. Якщо ви захочете купити садовий інвентар, то, швидше за все, вирушите за ним до найближчого магазину Home Depot або Lowe's. Але де ви шукатимете аксесуари для фокусників чи обладнання для спостереження? Ймовірно, в Інтернеті. Вибирайте нішеві товари, які складно знайти в місцевих торгових точках – і ви зможете заволодіти увагою більшості потенційних клієнтів, тому що вони шукатимуть бажане в мережі.
 4. Зверніть увагу на ніші з рідкісним оновленням товарної лінійки. Якщо моделі виробів, з якими ви працюєте, регулярно оновлюються, ви витрачатимете дорогоцінний час на товари, які незабаром застаріють. Продаж товарів з рідкісним оновленням продуктової лінійки дає можливість інвестувати в інформативний веб-сайт, який роками зберігатиме актуальність та життєздатність.
 5. Обміркуйте варіант продажу одноразових товарів чи витратних матеріалів. Для кожного бізнесу важлива наявність постійних клієнтів. Адже набагато простіше продати тим, хто вже вас знає та довіряє, ніж переконати купити що-небудь нових потенційних клієнтів. Якщо ваш товар потрібно постійно замовляти, а покупців він влаштовує, вважайте, є всі шанси створити прибутковий бізнес із постійним доходом.

Пошук відповідного товару – це лише один елемент рівняння. Навіть ніша, що відповідає всім перерахованим критеріям, буде не найкращим вибором за наявності низького попиту чи жорсткої конкуренції.

Для прийняття виваженого рішення необхідно враховувати попит, конкуренцію та особливості постачальників.

Як виміряти конкуренцію у вашій ніші

Проведення аналізу конкурентів на потенційному ринку може виявитися непростим завданням. За надто високої конкуренції буде складно змагатися за відвідувачів із досвідченими гравцями ринку. Низька конкуренція може сигналізувати про невеликий обсяг ринку, що різко обмежує ваше зростання.

Деякі дропшипери вдаються до платної реклами для просування своїх товарів, але більшість покладаються на органічний трафік. Зважаючи на це, найкращий спосіб оцінити загальну конкуренцію на ринку – це проаналізувати сайти на першій сторінці органічної (не рекламної) видачі пошукових систем.

У рамках цього посібника з дропшиппінгу ми не можемо повною мірою вивчити SEO, тому для більш глибокого занурення в тему настійно рекомендуємо прочитати посібник з SEO для початківців або ознайомитися з чек-листом з SEO для бізнесу.

Кількість доменів, що посилаються на сайт

Алгоритм ранжирування Google багато в чому орієнтується на посилання. Чим більше зовнішніх посилань веде на сайт, тим більшу позицію у пошуковій видачі він отримує.

Інформація про те, скільки зворотних посилань на ресурси конкурентів існує в даний момент дає розуміння обсягу робіт з отримання зовнішніх посилань на ваш сайт, який потрібно зробити, щоб перевершити конкурентів.

Є десятки різних метрик пошукової оптимізації, але одна з них найбільш корисна при оцінці рейтингу сайту – кількість унікальних доменів, які на нього посилаються. Цю метрику часто називають "зв'язуючими кореневими доменами" і вона являє собою кількість унікальних доменів, що посилаються на сайт (тобто, незалежних один від одного джерел) при ігноруванні повторюваних посилань, що виходять з одного домену.

Щоб краще зрозуміти цю концепцію, уявіть, що зовнішні посилання – це особисті рекомендації. Якщо найкращий друг порекомендує вам ресторан, можливо, ви запам'ятаєте назву. Якщо він тиждень висловлюватиме захоплення з цього ресторану (ви почуєте від нього 7 рекомендацій), швидше за все, ви поїдете туди обідати. Але навіть його прихильність до закладу не мала б такого потужного впливу, якби ресторан вам порадили сім різних, не пов'язаних один з одним друзів. Оскільки вони - незалежні джерела, їх рекомендації мали б більшу вагу.

З посиланнями на сайт так само. Домен може посилатися на сайт багаторазово, але це вважається однією унікальною рекомендацією. Тому такий показник, як загальна кількість посилань, що ведуть на сайт, може показати неточну картину в оцінці його ефективності. Об'єктивну картину щодо того, наскільки складно буде конкурувати з сайтом, ви отримаєте, дивлячись на кількість кореневих доменів. Найкращий спосіб дізнатися цю цифру – скористатися спеціальним інструментом, наприклад, Link Explorer. Він дає доступ до ряду цінних SEO метрик, зокрема до кількості унікальних зворотних посилань.

Вивчаючи результати пошукової видачі, варто з особливою увагою віднестися до показників зворотних посилань на перші два сайти в пошуковій видачі та останній сайт на першій сторінці видачі (№10). Це допоможе скласти уявлення про те, скільки зусиль доведеться докласти, щоб потрапити до ТОПу і просто на першу сторінку видачі Google. Переважна більшість користувачів зупиняються на першій сторінці пошуку і не гортають далі, тому важливо розуміти, наскільки складно буде з'явитися саме там.

Ось коротка пам'ятка інтерпретації кількості зв'язуючих кореневих доменів. Це приблизні поради, але вони допоможуть розібратися в цифрах.

 • Від 0 до 50. Таку кількість зв'язуючих кореневих доменів можна напрацювати приблизно за рік за умови якісного контенту та цілеспрямованих зусиль з маркетингу та SEO.
 • Від 50 до 250. Цей показник характерний для сайтів із високим рейтингом у нішах суттєвого розміру. Для отримання такого результату потрібно не один рік, але це реально. З цими показниками рівень конкуренції дозволяє отримати оптимальний результат у плані співвідношення докладених зусиль та отриманого результату – особливо це стосується приватних підприємців та невеликих команд.
 • Від 250 і більше. Напрацювання такої кількості зв'язуючих кореневих доменів вимагає серйозних і тривалих зусиль, якщо ви не талановитий маркетолог або майстер SEO. Це не означає, що такого результату не потрібно прагнути – просто слід бути готовим до серйозного суперництва.

Авторитет конкуруючих сайтів

При визначенні рейтингу Google враховує не лише кількість зворотних посилань, а й їхню якість. Посилання з блогу з п'ятьма читачами не матиме такої ж ваги, як посилання з New York Times.

Важливі показники SEO не обмежуються згаданими, але вони дають можливість швидко отримати уявлення про те, наскільки важливою вважає сторінку Google. Як і у випадку з унікальними доменами, на яких розміщені зворотні посилання на сайт, аналіз показників домашніх сторінок сайтів з ТОПу видачі дозволяє скласти уявлення про те, наскільки конкурентним є ринок.

Найпростіший спосіб дізнатися цей показник – перевірити сайти вручну за допомогою інструменту Check PageRank.

Для інтерпретації результатів скористайтеся цією класифікацією:

 • Від 1 до 2 – відносно невисокий авторитет. Показники домашніх сторінок у цьому діапазоні говорять про відносно невелику конкуренцію.
 • від 3 до 4 – поширений показник для рейтингових сайтів у конкурентних нішевих ринках. Досягти такого результату непросто, але можливо. Зазвичай у цьому діапазоні знаходяться ринки з оптимальним співвідношенням виконаної роботи та отриманої винагороди для дропшиперів.
 • Від 4 до 5 – високий авторитет. Щоб досягти такого рівня, крім великої кількості посилань із звичайних ресурсів знадобиться багато зворотних посилань із авторитетних джерел.
 • 6+ – дуже високий авторитет. Щоб конкурувати на ринку, де є сайти з такими показниками, вам знадобиться повноцінний відділ маркетингу.

Метрики якості

Точні статистичні дані, такі як кількість зв'язуючих кореневих доменів та PR, потрібні, щоб визначити, наскільки складно буде випередити конкурентів. Але, крім них, важливо враховувати кілька факторів якості.

Якість сайту та його корисність

Зайдіть на кілька сайтів з ТОПу пошукової видачі та поставте себе на місце покупця. Сайти справляють враження привабливих і спонукають на них залишитися чи виглядають застарілими та занедбаними? Чи зручна навігація та структура чи складно знайти навіть вікно пошуку? Чи є на них вичерпна інформація та докладні картки товарів чи вам доводиться примружуватися, щоб розглянути розмиті зображення?

Подумайте, яка ймовірність того, що ви купили щось на цих сайтах. Якщо вас вразив рівень ресурсів на ринку, що вивчається, і ви бачите, що виділитися на їх тлі буде важко, варто подумати про іншу нішу. Але якщо ви бачите, що є можливості для покращення та способи підвищити цінність – це чудова ознака.

Репутація сайту та лояльність клієнтів

Незважаючи на застарілий сайт з похмурим дизайном, онлайн-бізнес може мати гарну репутацію, що базується на багаторічному сумлінному обслуговуванні клієнтів. У той же час сайт із привабливим дизайном може заробити погану репутацію за погане обслуговування. Складно судити книгу за обкладинкою.

Щоб дізнатися, чи надходили на конкурентів скарги від споживачів, можна поцікавитись цією інформацією в інтернеті. Також є сенс пошукати відгуки про конкурентів у соцмережах та на інших майданчиках. Якщо вони мають низький рівень обслуговування, для вас це чудова можливість отримання конкурентної переваги.

Важлива примітка про результати пошуку

Майте на увазі, що коли ви вводите пошуковий запит, Google персоналізує результати, що видаються, відповідно до географічної локації, історії переглядів та інших факторів. Але під час аналізу ринку нам потрібні об'єктивні результати, а не персоналізовані, щоб отримати об'єктивну картину конкурентного середовища. До того ж, якщо ви живете за межами США, а торгувати плануєте в США, то вам потрібно бачити саме ті результати, які побачать ваші потенційні клієнти – тобто сторінки, які ранжуватимуться в США, адже саме з ними доведеться конкурувати.

Є два способи обійти цю проблему:

1. Пошук в режимі інкогніто

При використанні браузера Google Chrome є можливість переглядати сторінки в режимі "інкогніто", в якому не беруться до уваги ні історія переглядів, ні персональні налаштування – ви бачите пошукову видачу так, як її бачить будь-яка інша людина, і отримуєте об'єктивне уявлення про те, які сайти фактично ранжуються на першій сторінці видачі. Щоб скористатися опцією, потрібно перейти в меню браузера та вибрати команду “Відкрити нову вкладку в режимі інкогніто”. В інших браузерах є аналогічні анонімні режими пошуку, які не зважають на історію переглядів та інші персональні налаштування.

2. Виклик результатів для конкретного регіону

Якщо вам потрібно бачити результати для чужого регіону, можна додати короткий текст в кінці URL в адресному рядку браузера та отримати дані щодо конкретної країни.

Припустимо, ви знаходитесь у Великій Британії, але хочете отримати дані для США. У цьому випадку потрібно додати до кінця URL адреси параметр &gl=us і натиснути Enter. Якщо вам потрібно отримати видачу по Великій Британії, а ви в США, потрібно додати & gl=uk.

Повний список країн і кодів можна отримати на сторінці довідки AdWords.

Як досягти успіху в нішевому дропшипінг-бізнесі

Вибір товару для дропшипінгу з високим попитом і низькою конкуренцією на ринку – це лише одна частина рівняння. Щоб побудувати успішний бізнес, потрібно виконати принаймні одну з наведених нижче умов.

1. Подумайте, хто ваш ідеальний клієнт

Якщо складно відразу вигадати ідею для бізнесу, можна зайти з іншого боку – спочатку знайти клієнта, а потім товар, який йому можна продати.

Як тільки ви з'ясуєте, кому хочете продавати і які болі у цих людей, діапазон товарів та способів їх реалізації природно звузяться.

Щоб визначитися, кому ви хочете продавати та скласти унікальну торгову пропозицію (УТП), спочатку потрібно намалювати портрет клієнта – ідеального представника цільової аудиторії. Чим конкретніше і детальніше буде продуманий цей образ, тим краще ви зможете зрозуміти аудиторію і тим точніше налаштувати націлення.

Один із найпростіших способів знайти клієнта – поглянути на свій спосіб життя та інтереси. Виберіть один із власних інтересів і відштовхуйтеся від нього. Улюблене хобі або навичка, якою ви володієте – все це слушні варіанти.

2. Виробництво власного продукту

Якщо ви оберете цей шлях, то будете єдиним виробником виробу, а контроль над його розповсюдженням буде повністю у ваших руках. Це знижує конкуренцію і дозволяє встановити вищу ціну. Коли ж ви продаєте за стандартною системою дропшипінгу, то ваш товар зроблений кимось іншим і таких переваг немає.

3. Домовленості про ексклюзивну реалізацію та спеціальні ціни

Якщо у вас є можливість укласти угоду про ексклюзивну реалізацію продукту та доступ до спеціальних цін від виробника чи дропшиппера, ви можете вигідно продавати без необхідності створювати свій продукт. Але укласти такі домовленості буває складно, тому сотні інших дропшиперів матимуть доступ до тих же продуктів за оптовими цінами.

4. Продаж за найнижчою ціною

Якщо ви маєте можливість поставити на товар мінімальну ціну, то ви, швидше за все, заберете собі левову частку клієнтів на ринку. Але є одна проблема – ця ідея приречена на провал. Якщо єдина перевага, яку ви можете запропонувати – це нижча вартість, ви вступаєте у цінову війну. А конкурувати в ній з Amazon та іншими визнаними гігантами онлайн-торгівлі – це не найкраща стратегія.

5. Збільшення цінності товару

Надання цінної інформації на додаток до товарів – це найкращий спосіб виділитися серед конкурентів та підвищити ціну на товари. Підприємці ставлять собі за мету вирішувати проблеми своїх потенційних клієнтів – це правило діє і у світі електронної комерції та дропшипінгу. Запропонувати експертні рекомендації та підтримку – найкращий спосіб зробити бізнес успішним.

Додати цінність! Звучить досить просто, але зробити це важче, ніж сказати. Деякі товари підходять для цього більше, деякі – менше. Тут варто звернути увагу на кілька ключових характеристик, за допомогою яких можна значно спростити збільшення цінності пропозиції за допомогою освітнього контенту.

5.1. Велика кількість складових виробу

Чим більше компонентів потрібно товару для правильної роботи, тим більша ймовірність, що клієнти шукатимуть рішення в інтернеті. Що викликає більше питань: купівля корму для тварин або домашньої системи відеоспостереження, для якої потрібно кілька камер, складна проводка та записуючий пристрій?

Чим більше компонентів включає виріб і чим більше їх різноманітність, тим ширші можливості для підвищення цінності за допомогою консультування клієнтів щодо використання та сумісності компонентів.

5.2. Можливість індивідуального налаштування / складність використання

Складні у використанні товари з можливістю індивідуального налаштування також відкривають можливості для додавання цінності через контент.

Чи знаєте ви, як вибрати сонячну панель для нагрівання води, виходячи з вашого клімату, або який тип бездротового нашийника для собак найкраще підходить для вашого двору. Запропонувати конкретні поради у тому, які типи виробів підходять за тих чи інших умов – хороший спосіб підвищити цінність.

5.3. Необхідність налаштування або встановлення

Легко запропонувати експертну підтримку, продаючи товари, що вимагають знання технічних нюансів для налаштування, встановлення чи збирання.

Візьмемо як приклад систему спостереження. Припустимо, на сайті є детальна інструкція по встановленню на 50 сторінок, в якій також описані найпоширеніші помилки, які покупці роблять при самостійному встановленні. Якщо ви припускаєте, що вона допоможе заощадити час і нерви, то з великою ймовірністю купите її на цьому сайті – навіть якщо в іншому місці аналог продається на кілька доларів дешевше. Подібні посібники приносять величезну користь власникам магазинів. До того ж, щоб отримувати з їх допомогою додатковий прибуток, достатньо попрацювати один раз, після чого не потрібно жодних зусиль та вкладень.

Цінність товарів у складних нішах можна підвищити кількома способами, зокрема:

 • Створенням докладного посібника для покупців;
 • Детальним опрацюванням карток товарів та описів продуктів;
 • Створенням інструкцій із встановлення та налаштування (як у прикладі вище);
 • Створення простої у використанні системи для розуміння сумісності компонентів.

Шукайте для співпраці сумлінних постачальників

Запускаючи онлайн-магазин на основі моделі дропшипінгу, фокусуйтеся на пошуку хороших постачальників для дропшипінгу. Вони можуть допомогти вам із визначенням вартості доставки, оптимальної націнки, автоматизацією поставок та навіть дослідженням ринку.

Наприклад, на провідному порталі для роздрібних покупок в інтернеті Aliexpress є мільйони популярних товарів, що користуються попитом. Ви можете використовувати цей майданчик для наповнення свого інтернет-магазину – знайти дропшипперів прямо там і замовляти безпосередньо або використовувати DSers для пошуку, завантаження, керування та продажу в магазині Shopify.

Створіть власний онлайн-магазин із Shopify вже сьогодні!

Напевно, ви чули заклик робити те, що любиш. Я категорично не згоден – це шкідлива рада, яка може спантеличити підприємців-початківців.

Особливо, коли йдеться про пошук прибуткових товарів для продажу, які користуються попитом. Ваша любов до фігурок із “Зоряних війн” – не привід використовувати цю нішу для свого інтернет-магазину. Якщо мета – успішний стартап, слід дотримуватись методичного підходу та вибирати нішу з атрибутами, що сприяють успіху.

Наступний розділ: Обробка замовлень у дропшипінгу: розуміння ланцюжка поставок

Часті питання про ніші дропшипінгу

Які ніші найкраще підходять для дропшипінгу?

 • Одяг та взуття
 • Краса та догляд за собою
 • Кухня та їдальня
 • Догляд за дітьми
 • Товари для домашніх тварин
 • Домашній інтер'єр
 • Товари для офісу
 • Інструменти та благоустрій будинку
 • Аксесуари для телефонів
 • Автомобільні аксесуари

Одяг – хороша ніша для дропшипінгу чи ні?

Жіночий одяг – популярний товар для продажу за моделлю дропшипінгу. За прогнозами, з 2021 по 2025 рік галузь щорічно даватиме приріст у продажах 7.2%, а до кінця періоду середні за розміром ніші жіночого одягу, що розвиваються, займуть до 55% від загального обсягу ринку.

Як знайти свою нішу для дропшипінгу?

 1. Проведіть маркетингові дослідження за допомогою Google Trends та Facebook Audience Insights.
 2. Вивчіть список кращих ніш для дропшипінгу, наведений вище.
 3. Виміряйте конкуренцію у своїй ніші.
 4. Визначте потенційний прибуток.
 5. Проаналізуйте тенденції на ринку.

Зміст
Як знайти прибуткову нішу для дропшипінгу
Зміст