1$/місяць за перші 3 місяці будь-якого тарифного плану Shopify


Shopify постійно знаходиться в пошуках оптимальних рішень для власників нових магазинів, щоб спростити старт їхнього нового бізнесу, а також продемонструвати їм свої можливості у якості лідера сфери e-commerce рішень.

Одне з нововведень, яке стартувало 9 листопада 2022 року здешевлення старту на будь-якому тарифному плані Shopify. Його нові умови:

  1. При реєстрації нового магазину ви отримуєте 3 дні безкоштовного використання магазину (тріал-період для ознайомлення з платформою).
  2. По закінченню тріал-періоду ви можете сплатити пільговий тариф у розмірі 1$/місяць, який діятиме протягом перших 3 місяців з дня оплати пільгового тарифу.
  3. По закінченню пільгового періоду ви можете сплатити стандартну вартість обраного тарифного плану Shopify. При цьому ви можете заощадити 10% - 50%, якщо сплатите тарифний план на рік вперед.

Пільговий тариф доступний усім користувачам платформи та активується автоматично. На будь-якому етапі ви можете відмовитися від подальших платежів та закрити свій магазин.