Компенсація від Shopify для українського бізнесу

Як створити магазин на Shopify і почати свій онлайн-бізнес


Як створити магазин на Shopify і почати свій онлайн-бізнес
27 уроків
1 г. 33 хв

Опис курсу
Інструктор
Транскрипція

Shopify буде розвиватися разом з вами з першого дня. Коли ви запустите свій Shopify-магазин, ви матимете доступ до програмного забезпечення рівня підприємства.

Чи починаєте ви займатися бізнесом у неповний робочий день або плануєте побудувати бізнес на мільйон доларів, цей курс допоможе вам дізнатися, як використовувати Shopify. Найбільш корисним він буде, якщо ви вже визначилися з товаром чи послугою, яку ви хотіли б продавати.

У цьому курсі ви дізнаєтесь, як:

  • Створювати свій інтернет-магазин
  • Розвивати свій бізнес за допомогою Shopify
  • Обробляти замовлення та отримувати оплату
  • Заводитися постійними клієнтами
  • Ви також отримаєте рекомендації про те, як розпочати продажі із бюджетом у 0 доларів.

Цей курс розроблений у такому форматі та з такою подачею інформації, щоб ви могли займатися створенням та розвитком свого інтернет-магазину Shopify у своєму власному темпі та на будь-якому девайсі.

Інструктор: Саманта Рене (Samantha Renée)

Саманта – підприємець та експерт у галузі електронної комерції, удостоєна нагород. Вона допомогла тисячам підприємців та брендів на їхньому шляху до успіху.

Саманта стратегічно побудувала життя, яке любить, і з задоволенням заохочує інших робити те саме. В даний час Саманта зосереджена на розвитку свого магазину з 6-значним оборотом та агенції з розвитку бізнесу на мобільних платформах.

Привіт, мене звуть Саманта, і я одна з мільйона власників бізнесу, які довіряють Shopify свій бізнес.

Я рада стати вашим інструктором на цьому курсі, тому що я знаю, як це - починати свій бізнес, і мені подобається бачити, як люди, які мене оточують, досягають успіху.

Незважаючи на те, що я веду свій бізнес на Shopify із шестизначним оборотом, я також молода мама і працюю повний робочий день у Shopify, тренуючи деяких із найбільш швидкозростаючих компаній на платформі.

У цьому курсі я розповім вам про основи Shopify і про те, що вам потрібно знати, щоб створити свій бізнес. Ми розглянемо все, починаючи від створення веб-сайту за допомогою лише кліків миші і закінчуючи запуском маркетингової кампанії.

Я також поділюся своїм досвідом власника бізнесу і дам кілька корисних порад, щоб розкласти по поличках процес створення вашого бізнесу з Shopify.

Немає нічого приємнішого, ніж незалежність, яка приходить із початком власного бізнесу. Але якщо ви робите це власноруч, це не означає, що ви повинні робити це наодинці. Записуйтеся, приєднуйтесь до мене на курс. І давайте почнемо сьогодні.